Ettevõttest
Pere Optikast
Pere Optika on kogu pere prillipood. Meie südameasjaks on personaalse lähenemise pakkumine nägemisega seotud elukvaliteedi säilitamiseks. Silmad on hingele peegliks ning hingesära hoidmisele aitab kaasa silmade eest hoolitsemine.
Pere Optika kauplused asuvad üheksas maakonnas üle Eesti ja neis on tööl stiilitunnetusega müüjad, nobedate sõrmedega optikud ja terava silmaga optometristid.

 

Meie juures saab professionaalset nõu läätsede ja klaaside kohta ning häid soovitusi kõige paremini sobiva prillipaari ostuks. Pere Optika teeb kõik Sinu silmade heaks.

1998. aastal Keilas esimese kaupluse avanud Optiline Grupp OÜ on tänaseks Pere Optika brändi kasvatanud prillipoodide ketiks, millel on 35 kauplust üle Eesti.

Pere Optika pingutab iga päev selle nimel, et meie poodidest avastaksid endale meelepärased optilised tarvikud igast vanusest ja igat hinnaklassi väärtustavad kliendid. Meie juurest leiab nii mängimis- kui õppimisprille pere kõige pisematele; trendikaid ja noortepäraseid brände teismelistele; funktsionaalseid tööprille aktiivsele inimesele; prillimaailma tipptaset stiilsust hindavale kliendile; soodsaid variante lugemisprille vajavatele seenioritele; päikeseprille igale maitsele; kontaktläätsesid ja palju muid tarvikuid.

Pere Optika on pood, kuhu tulla kogu perega, sest siin kehtib lai valik soodustusi just nendele, kes on otsustanud endale valida kõige paremini ninale istuva prilli- või päikeseprillipaari just oma kõige lähedasemate inimeste ringis. Väga lihtsatel põhimõtetel kehtivad erineval tasemel soodustused nagu Perepakkumine, Koguperepakkumine, Sõbrapakkumine ja Armsamapakkumine.

Kuna me soovime, et kvaliteetne silmanägemine oleks kättesaadav igaühe jaoks, siis oleme sisse töötanud heategevusliku süsteemi, millega saad soovi korral igalt oma ostult annetada raha paljulapseliste perede laste nägemisvõimaluste parandamiseks. Üheskoos saame aidata kogu Eesti head silmanägemist paremini säilitada.

Pere Optika kollektiiv käib end pidevalt arendamas optikamessidel ja koolitustel, et tuua oma klientideni viimane sõna nii prillimoes kui kõiges, mis puudutab nägemiskvaliteedi säilitamist – silmade kontrollimine; kontaktläätsede määramine; prillide valmistamine, hooldus ja parandus. Meie päralt on parim tehnika ja täpseima silmaga optometristid ja tehnikud.

Kohtumiseni Pere Optikas.

Veebipoe kasutustingimused

Kasutustingimuste kehtivus

Tingimused kehtivad ostu sooritava isiku (edaspidi Ostja) ja ostukeskkonna pereoptika.ee omaniku Optiline Grupp OÜ (edaspidi Müüja) vahel pereoptika.ee vahendusel kaupade ostmisel ja müümisel tekkivate kohustuste ja õiguste kohta.

Veebipood jätab endale õiguse teha kasutustingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel pereoptika.ee. Tehingule kohaldatakse tehingu toimumise ajal kehtinud tingimusi.

Kauba- ja hinnainfo

Kõikide kaupade hinnad on Eurodes ja sisaldavad Eesti käibemaksu vastavalt seaduses sätestatud määrale tootegrupist olenaevalt kas 9% või 20%. Toodete juures on ära märgitud hetkel kehtivad hinnad ja eeldatavad tarneajad. Kaupade hinnad ja saadavus võivad muutuda ette teatamata. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest.

Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel. Juhul kui kaubale on võimalik järgi tulla kauplusesse ja Ostja valib kauba kättesaamiseks nimetatud viisi, ei lisandu kauba hinnale kättetoimetamise tasu.

Kauba valik, hinnad ning allahindlused võivad erineda füüsiliste kaupluste kaubavalikust, hindadest ning allahindlusest.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures. Kaupade kirjeldus ei pruugi olla piisavalt detailne. Vaadake lisa tootjate kodulehtedelt, küsimuste korral võtke meiega julgesti ühendust.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi.

Ostukorvis on võimalik koguseid muuta ning kaupa ostukorvist eemaldada kuni kauba eest tasumiseni.

Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Tasumine

Ostja tasub kauba müügihinna ja kättetoimetamise tasu täies ulatuses ettemaksuna.

Tellimuse eest saab tasuda ostukorvis pakutud makseviisidega

Kohaletoimetamine

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

Tellimuse kättesaamiseks valib Ostja ostukorvis sobiva kohaletoimetamise viisi.

Ostja tasub kauba kohaletoimetamisega kaasnevad kulud. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub Ostja asukohast ja kättetoimetamise viisist ning see arvutatakse ostukorvis.

Juhul kui kaubale on võimalik järgi tulla kauplusesse ja Ostja valib kauba kättesaamiseks nimetatud viisi, ei lisandu kauba hinnale kättetoimetamise tasu.

Tellimus täidetakse vastavalt kauba juures märgitud kohaletoimetamise tähtajale. Tähtaja kulgemine algab müügilepingu jõustumisega ja see kehtib ka tarnevaliku „ tulen ise järele“ puhul.

Taganemisõigus

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

Taganemisõigus ei kehti lepingule, mille esemeks on:

– sellise asja üleandmine, mis on valmistatud, arvestades lepingupooleks oleva Ostja isiklikke vajadusi;

– sellise asja üleandmine, mis on valmistatud Ostja esitatud tingimuste kohaselt;

– sellise suletud pakendis asja üleandmine, mis ei ole kõlblik tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel ning kui see on pärast kohaletoimetamist avatud.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.

Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus. Taganemisavaldus tuleb saata see e-posti aadressile info@pereoptika.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).

Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul. Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud. Kõik maksed tehakse Ostja arvelduskontole, millelt kauba eest tasuti.

Müüjal on õigus loobuda kauba müümisest olukorras, kus tehnilise vea tõttu on Veebipoes pakutava toote hind muutunud/muudetud võrreldes vastava toote tavalise turuhinnaga ebamõistlikult odavaks (hinnaviga), kauba juures puudub selgesõnaline info, et tegemist on kaubale kehtestatud erihinnaga ja kaup on Ostjale üle andmata. Müüjal on õigus sellisest tehingust taganeda 3 tööpäeva jooksul alates hinnaveaga sõlmitud tehingust teadasaamisest, esitades Ostjale vastavasisulise kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis avalduse. Nimetatud alusel taganemise korral tagastab Veebipood Ostjale viivitamata, kuid hiljemalt 14. päeva jooksul kõik Ostjalt lepingu alusel saadud tasud, sh kättetoimetamise tasu. Kõik maksed tehakse Ostja arvelduskontole, millelt kauba eest tasuti.

Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

Pretensiooni esitamise õigus

Müüja vastutab Ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas asja Ostjale üleandmise hetkel ning mis ilmneb kahe aasta jooksul arvates kauba Ostjale üleandmisest. Pärast üleandmist tekkinud puuduse eest Müüja ei vastuta.

Ostjal on õigus pöörduda Müüja poole hiljemalt kahe kuu jooksul arvates puuduse ilmnemisest saates pretensiooni e-posti aadressile info@pereoptika.ee. Pretensioonis tuleb lisaks Ostja nimele ja kontaktandmetele, kirjeldada kaubal ilmnenud puudust ja esitatava nõude sisu ning lisada ostu tõendav dokument.

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Isikuandmete töötlemisele kohalduvad Privaatsustingimused.

Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@pereoptika.ee

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Privaatsuspoliitika

Isikuandmete kaitse on meie jaoks väga oluline ning suhtume sellesse täie tõsidusega. Käesolevast privaatsuspoliitikast, mille põhimõtteid Optiline Grupp OÜ järgib, leiate detailset informatsiooni selle kohta, milliseid isikuandmeid Optiline Grupp OÜ Teie kohta kogub, milleks neid kasutame ja kellel neile ligipääs on. Palun leidke aega, et antud privaatsuspoliitikat lugeda ning kontakteeruge Optiline Grupp OÜ- ga kui Teil on sellega seoses küsimusi või ettepanekuid.

Nagu enamik teisigi ettevõtteid, kogub Optiline Grupp OÜ andmeid selle kohta, kui külastate meie veebilehte pereoptika.ee. Meie kodulehte on võimalik külastada ilma, et jätaksite meile tuvastatavaid isikuandmed. Küll aga olge palun teadlik, et kasutame oma kodulehel küpsiseid (ingl cookies), mis annavad meile statistilist teavet. See aitab meil analüüsida pereoptika.ee veebikülastajate käitumise mustreid ja parandada kasutajakogemust. Kui soovite meie kodulehe kaudu osta meie teenust või saada selle kohta rohkem teavet, siis on isikuandmete jagamine meiega vajalik.

Isikuandmete töötlemisel juhindume kohalduvatest isikuandmete kaitset puudutavatest õigusaktidest, sealhulgas Euroopa Parlamendi ja Nõukogu määrusest (EL) 2016/679 ja Eesti isikuandmete kaitse seadusest.

Optiline Grupp OÜ austab Teie õigusi, mis teil on seoses oma privaatsuse kontrollimisega. Meile on oluline, et saaksite oma õigusi ellu viia. Allpoolt leiate detaile selle kohta, kuidas seda teha.

Käesolev privaatsuspoliitika kirjeldab, kuidas Optiline Grupp OÜ töötleb isikuandmeid. Privaatsuspoliitika kohaldub, kui kasutate Optiline Grupp OÜ teenuseid või olete edastanud oma andmed Optiline Grupp OÜ veebivormide kaudu. Selliste andmete suhtes on Optiline Grupp OÜ andmete vastutav töötleja.

Töötleme Teie andmeid järgmistel juhtudel:

 • lepingutest tulenevate kohustuste täitmine;
 • teenuste osutamise pakkumiste tegemine;
 • veebivormide kaudu sisestatud andmeid vastava veebilehe funktsionaalsuse pakkumine.

Kui edastate meile oma andmed veebivormide kaudu, toimub andmete töötlemine Teie enda soovi alusel kasutamaks veebilehel pakutavat funktsionaalsust.

Kolmandatele isikutele Teie isikuandmete edastamine saab toimuda vaid juhul, kui seda näevad ette kohalduvad õigusaktid (näiteks kui oleme kohustatud jagama andmeid ametivõimudega).

Andmeid säilitame kuni:

 • seda näevad ette õigusaktid;
 • see on vajalik lepingust tulenevate kohustuste täitmiseks;
 • soovite oma andmete kustutamist kui see pole vastuolus eelnevate punktidega.

Kui olete meile edastanud oma isikuandmed, on Teil nende suhtes õigus:

 • isikuandmete töötlemise nõusoleku tagasi võtmiseks;
 • andmete töötlemise vastuväidete esitamiseks;
 • andmete üle kandmiseks teisele teenusepakkujale;
 • esitada kaebus järelevalveasutusele.

Samuti on Teil õigus taotleda:

 • juurdepääsu ennast puudutavatele andmetele;
 • andmete parandamist;
 • andmete kustutamist;
 • andmete kasutamise piiramist.

Kõik isikuandmed mida me Teie kohta omame, pärinevad Teie enda esitatud andmetest.

Kui Teil on küsimusi seoses Teie isikuandmete töötlemisega või soovite rakendada enda õiguseid enda andmete suhtes, palun võtke meiega ühendust e-posti aadressil kylliki@optiline.ee.

 

Teie Pere Optika

Kontakt

Optiline Grupp OÜ

Aadress: Jaama 6, Keila
REG. kood: 10528251
MKR: EE100666713
E-mail: info@pereoptika.ee

Juhatuse esimees: Jaan Põrk tel. 6620 236
Juhatuse liige: Andres Avango tel. 6620 231
Müügijuht: Heli Neudorf tel. 6620 231
Kontor: Tartu mnt. 18, Tallinn

Tagasiside
Hea Pere Optika klient!

Soovime teha kõik, mis meie võimuses, et olla parim optiliste teenuste pakkuja Eestis. Klientide heaolu ja arvamus on meie jaoks kõige tähtsam. Palun jaga meiega ettepanekuid, kriitikat, tähelepanekuid, muresid ning ka meeldivaid kogemusi seoses meie kauplustega või kodulehega. Nii saame õppida ja areneda ning oma teeninduskvaliteeti tõsta ja Sulle paremaid teeninduskogemusi pakkuda.

Oma kirja võid sisestada anonüümselt, aga kui soovid meiepoolset isiklikku vastust, siis palun lisa ka oma nimi, e-maili aadress ja märgi ära konkreetne pood või teema, millega Sinu kiri seostub. Räägi, mida saaksime paremini teha, ja lubame, et anname endast kõik, et Pere Optikat paremaks arendada.

Tule tööle

Hetkel vabad töökohad:

 • Optometrist

  Tule tööle, kui:

  • Soovid töötada kõige kaasaegsema optometristi aparatuuriga.
  • Sul on omandatud optometristi eriala või oled seda omandamas.
  • Oskad mõnda võõrkeelt (vene, inglise või soome).
  • Oled positiivse ellusuhtumisega, tahad koos meiega õppida, areneda ja häid tulemusi saavutada.

  Saada meile oma CV ja võtame Sinuga peagi ühendust!

  Hetkel otsime optometristi Tallinna ja Rakvere kauplusesse.
  Küsi lisainfot personal@pereoptika.ee.

Pere Optikast
Pere Optika on kogu pere prillipood. Meie südameasjaks on personaalse lähenemise pakkumine nägemisega seotud elukvaliteedi säilitamiseks. Silmad on hingele peegliks ning hingesära hoidmisele aitab kaasa silmade eest hoolitsemine.
Pere Optika kauplused asuvad üheksas maakonnas üle Eesti ja neis on tööl stiilitunnetusega müüjad, nobedate sõrmedega optikud ja terava silmaga optometristid.

 

Meie juures saab professionaalset nõu läätsede ja klaaside kohta ning häid soovitusi kõige paremini sobiva prillipaari ostuks. Pere Optika teeb kõik Sinu silmade heaks.

1998. aastal Keilas esimese kaupluse avanud Optiline Grupp OÜ on tänaseks Pere Optika brändi kasvatanud prillipoodide ketiks, millel on 35 kauplust üle Eesti.

Pere Optika pingutab iga päev selle nimel, et meie poodidest avastaksid endale meelepärased optilised tarvikud igast vanusest ja igat hinnaklassi väärtustavad kliendid. Meie juurest leiab nii mängimis- kui õppimisprille pere kõige pisematele; trendikaid ja noortepäraseid brände teismelistele; funktsionaalseid tööprille aktiivsele inimesele; prillimaailma tipptaset stiilsust hindavale kliendile; soodsaid variante lugemisprille vajavatele seenioritele; päikeseprille igale maitsele; kontaktläätsesid ja palju muid tarvikuid.

Pere Optika on pood, kuhu tulla kogu perega, sest siin kehtib lai valik soodustusi just nendele, kes on otsustanud endale valida kõige paremini ninale istuva prilli- või päikeseprillipaari just oma kõige lähedasemate inimeste ringis. Väga lihtsatel põhimõtetel kehtivad erineval tasemel soodustused nagu Perepakkumine, Koguperepakkumine, Sõbrapakkumine ja Armsamapakkumine.

Kuna me soovime, et kvaliteetne silmanägemine oleks kättesaadav igaühe jaoks, siis oleme sisse töötanud heategevusliku süsteemi, millega saad soovi korral igalt oma ostult annetada raha paljulapseliste perede laste nägemisvõimaluste parandamiseks. Üheskoos saame aidata kogu Eesti head silmanägemist paremini säilitada.

Pere Optika kollektiiv käib end pidevalt arendamas optikamessidel ja koolitustel, et tuua oma klientideni viimane sõna nii prillimoes kui kõiges, mis puudutab nägemiskvaliteedi säilitamist – silmade kontrollimine; kontaktläätsede määramine; prillide valmistamine, hooldus ja parandus. Meie päralt on parim tehnika ja täpseima silmaga optometristid ja tehnikud.

Kohtumiseni Pere Optikas.

Registreeru nägemiskontrolli