Boss – valik tõelisele mehele!

Ostes Bossi raamid, saad sinise valguse kaitsega klaasid tasuta!

Ostes Bossi raamid, saad sinise valguse kaitsega Blue420 klaasid* TASUTA või valida just enda elustiilile sobivad klaasid Essilori ja BODi toodete hulgast 50% soodsamalt!

BOD Blue420 klaasid kaitsevad Teie silmi kahjuliku sinise valguse ja ohtlike UV-kiirte eest. Need peavad kinni umbes 95% kahjulikust sinise valguse spektrist, samas ilma värve moonutamata lastes läbi kuni 85% kasulikust sinisest kiirgusest.

50% soodustus klaasidele kehtib KÕIKIDELE klaasitüüpidele – ühevaatelised, progresseeruvad, kontoriklaasid, fotokroomsed, päikeseprilliklaasid jm klaasidele!

Hugo Boss on 1924.aastal Saksamaal asutatud kvaliteetbränd, mis toodab innovatiivseid ning elegantseid prilliraame ja päikeseprille. Hugo Boss Eyewear kuulub Itaalia kvaliteettootja Safilo Group’i ridadesse. Tutvu Hugo Bossi raamivalikuga kohe – valik on Sinu!

– Kohandage oma prilliklaasid just vastavalt enda elustiilile ja vajadustele – saadaval on ühevaatelised, progresseeruvad, fotokroomsed, päikeseklaasid ja sinise valguse kaitsega prilliklaasid
– Prilliraamidega on kaasa Hugo Bossi prillitoos ja mikrokiud puhastuslapp
– Hugo Boss kuulub 1934 aastal asutatud Safilo Group’i, mis on maailma üks edukamaid prillitootjaid
– Prilliraamid on toodetud Itaalias
– Raamidel on 2 aastat pretensioonide esitamise aeg

Kui Te pole oma retsepti õigsuses veendunud või tundub, et nägemine on muutunud, siis ootame Teid ja Teie peret nägemiskontrolli!

Broneerige nägemiskontrolli aeg lähimas Pere Optika kaupluses siin!

*1,56 õhendusega Blue420 peegeldusvastase kattega plastikklaasid tugevusega +4.0D kuni -4.0D cyl -2.0D.