Kuiva Silma Omega
16. Dec 2019

Kui sind vaevavad kuiva silma sümptomid, siis soovitame Kuiva Silma Omegat!

Kuiva Silma Omega on toidulisand, mis sisaldab orgaanilist astelpajuõli, mustikaekstrakti ja B2-vitamiini. See on looduslik leevendus kuiva silma sündroomiga kaasnevatele sümptomitele, mis aitab toniseerida näärmete tööd ja annab silmadele elujõudu.

 

Miks see silmadele hea on?
Teaduslikult on tõestatud, et piisav kogus õigeid rasvhappeid hoiab silmad selged ja nägemise teravana. Silma pinda katab pisaravedelikust moodustunud niiske kile, mis niisutab silma ja kaitseb silma väliste faktorite eest. Tervislik toit toetab vedeliku õiget koostist ja silma head niisutatust. Kahjustunud pisarakile tekitab aga ebamugevustunnet silmas ning selle tüüpilisteks tunnusteks on punetus, sügelus, nägemisteravuse vaheldumine ning kergesti ärrituvad ja vett jooksvad silmad.  Astelpajuõli ja B2-vitamiin edendavad silmade ja limaskestade toimimist (EFSA). Just sellel eesmärgil loodud Kuiva Silma Omega astelpajuõlikapslid sisaldavad haruldast palmitoleiinhapet (oomega-7 rasvhape), ohtralt C-, A- ja E-vitamiine ning K- ja mitmete B-vitamiinide teisendeid, seitset erinevat flavonoidi, foolhapet ja 20 eriliiki mineraalainet ja mikroelementi, mis kõik tugevdavad sinu silmade tööd. Palju uuritud mustikaekstrakti antotsüaani kogus on tootes stabiliseeritud.

2 kapslit sisaldab:
Orgaaniline astelpajuõli 900 mg, millest:
225 mg palmitoleiinhape (oomega-7 rasvhape)
100 mg mustikaekstrakt
25 mg antotsüaan
1 mg B2-vitamiin (71 %*)
1,2 mg  E-vitamiin(10 %*) %
* ööpäevasest soovituslikust kogusest.

Soovituslik päevane annus:
Kuiva Silma Omega kapsleid tuleb esimesel kuul kasutada 4 korda päevas (2 hommikul ja 2 õhtul). Sümptomite leevenedes võib üle minna kahele kapslile päevas. Märgitud ööpäevast annust ei tohi ületada. Toidulisand ei asenda tasakaalustatud ja mitmekülgset toiduvalikut ega terveid eluviise.

Saadaval Pere Optika kauplustes üle Eesti.

 

Rohkem informatsiooni kuiva silma ja võimaliku ravi kohta saad Pere Optika kauplustest.
Täida allolev vorm ja tule konsultatsiooni:

Registreeru nägemiskontrolli