Valige vasakult menüüst maakond ja leidke omale lähim kauplus!

Tulge Pere Optika prillipoodi!

Seoses Vabariigi Valitsuse poolt kehtestatud korraldusega palume kõikidel meie klientidel alates 26. augustist kauplust külastades kanda maske. COVID-19 läbipõdemise või vaktsineerimise tõendeid Pere Optika ei kontrolli.
Kõik Pere Optika kauplused on avatud tavapärastel aegadel.
Kuna soovime piirata COVID-19 levikut ning hoida nii meie klientide kui meie töötajate tervist palume meie kauplustesse ja optometristi vastuvõttu tulla vaid tervena. Kui enne külastust tunnete ennast haigena, siis andke meile telefoni teel märku ning leiame Teile kindlasti uue sobiliku aja.
Esmane kontaktläätsede määramine eeldab külastaja ja optometristi füüsilist kokkupuudet, ning me palume visiidile kaasa võtta kas vaktsineerimistõend või läbipõdemise tunnistus. Ilma vaktsineerimise või läbipõdemise tõendita on Pere Optikal õigus teenuse osutamisest keelduda.
Olge terved ja hoidke üksteist!

Pere Optikas on ühendatud optilise maailma professionaalne tipptase, klientide soovid ja taskukohasus. Hea nägemine on kõrgem väärtus, mille me tahame teha kättesaadavaks igaühele.

Teie mugavamaks teenindamiseks on meil 34 kauplust üle Eesti, kus prille proovida, parandusse tuua ja optilisi nõuandeid saada.