Kuiva Silma Test
30. Jan 2020

Kas puru silmas või meditsiiniline probleem?

Kuiva silma sündroomiks nimetatakse seisundit, kus silmas olev pisarakile on kahjustunud ning tekitab ebamugavustunnet silmas. Järgnev test on loodud hindamaks sinu silmade seisundit eesmärgiga ära tunda võimalikke kuiva silma sümptomeid. Täida allolev test ausalt, sest ainult sina tunned oma silmi.

Kui tunned, et sinu silmad kipitavad, punetavad või jooksevad vett, siis võib tegemist olla kuiva silma sündroomiga. Allolev küsimustik on loodud eesmäriga välja selgitada, kas sinu silmad vajad täiendavaid uuringuid. Uuringu käigus mõõdetakse pisaravedeliku kogust ja kvaliteeti ning seda, kas silma pinnal on liigse kuivuse märke. Küsimustik ei anna lõplikku diagnoosi, vaid on abiks ära tundma kuiva silma sümptomeid. Täiendava uuringu tulemustele toetudes saame koostada just sinu vajadusi arvestava silmade hoolduse.

Palun täida allolev test ausalt. 

Pere Optika Kuiva Silma Keskus teostab kuiva silma uuringuid ja pakub vajalikke raviprotseduure sümptomite raviks. Vastuvõtud toimuvad Stockmanni Pere Optikas esmaspäeval, teisipäeval ja kolmapäeval, aadressil  Tartu mnt.18, Tallinn (Stockmanni vastas).
Loe lähemalt Kuiva Silma Keskusest siit.
Registreeru nägemiskontrolli