Aeg näha!

Mida vanemaks ma saan, seda sagedamini tunnen, et silmad väsivad ja ma näen halvemini. Miks?

Kas tead, et 50% vanuses 40+ eestimaalastel on probleeme väikese teksti lugemisega? Selle põhjus ei ole mitte liiga väike telefoniekraan või kirjatekst. Laialivalguv ajalehetekst, silma nõrk kohanemine, halvem nägemine hämaras – see on kõigi igapäev, keda puudutab presbüoopia ehk vanaeanägemine. See puudutab igaüht pärast 40. eluaastat ning on meie elu paratamatu osa. Aja möödudes muutub silmalääts vähem elastseks, läätse kuju muutumise eest vastutavad lihased aga lõdvemaks. Lõpptulemusena ei suuda silm võrdselt hästi eristada lähedal ja kaugel paiknevaid objekte ning lähedale vaatamiseks tulevad appi prillid.

Teie rõõmuks alustasid Pere Optika ja Essilor üleeestilise kampaaniaga, mis on suunatud just 40+ inimesetele ning hõlmab endas suurepäraseid pakkumisi maailma tipptootja mitmevaatelistele prilliklaasidele.

Progresseeruvad ehk mitmevaatelised läätsed on ühed täiuslikema tehnoloogiaga prilliläätsed, mis turul saadaval on. Kõigest 60 aastat tagasi tõid need optikasse pöördepunkti, täna aga kasutavad neid miljonid inimesed kogu maailmas, kes hindavad nende klaaside tõhusust ja mugavust. Kas teate, et progresseeruvad prilliläätsed suudavad lahendada samaaegselt mitu nägemisprobleemi? Te kannate ühte paari prille, kuid näete selgelt igale kaugusele.

Progresseeruval prilliläätsel on mitu nägemispiirkonda: selgelt kaugele nägemise eest vastutab läätse ülemine osa, lähedale nägemise eest alumine osa ja keskosa, omakorda tagab hea nägemise keskdistantsil. Iga osa kohandanud vastavalt meie individuaalsetele vajadustele, eelsoodumustele ja silmade võimalikule erinevusele. Registreeri end nägemiskontrolli Pere Optika kauplustes ning leiame just sulle parima lahenduse. Aeg on näha!

TÄIDA ALLOLEV VORM JA REGISTREERU NÄGEMISKONTROLLI:

Registreeru nägemiskontrolli