Feel Good Super

Feel Good Super nägemispakett on mõeldud inimesele, kes peab lugu parimast hinna- ja kvaliteedisuhtest ning heast nägemisest.

 

Feel Good Super paketi hind on 69 € ja see sisaldab kvaliteetseid Feel Good plastikust või metallist prilliraame koos peegeldumisvastase kõvapinnaga ja õhendatud plastikust prilliklaasidega.

Feel Good Super paketi valikus on üle 100 erineva mudeli. Valikus on kerged metallraamid, mis on kindel valik kontoris arvutiga töötavale inimesele kui ka igapäevasele prillikandjale. Eakamate vajadustele mõeldes sisaldab pakett ka valikut klassikaliste prilliraamidega.

Feel Good Super paketiga saad:

  • kvaliteetsed Feel Good plastikust või metallist prilliraamid
  • peegeldumisvastase kõvapinnaga ja õhendatud plastikust läätsedega prilliklaasid

Feel Good Super paketti kuuluvad peegeldumisvastase kõvakattega õhendatud prilliläätsed, mis on valmistatud kaasaegseimat tehnoloogiat kasutades. Peegeldumisvastane kate tagab parima võimaliku nägemisteravuse, sest läätse pinnale ei teki peegeldusi. Uus tehnoloogia tagab, et prilliklaasid ei määrdu nii kergesti ning on lihtsasti puhastatavad.

Need prilliläätsed sobivad suurepäraselt kunstlikus valguses arvutiga töötavale inimesele, kooliõpilasele või autojuhile. Nii siseruumides kui ka sõiduteel on prilliläätsedel tekkivad peegeldused silmale väga väsitavad ning kohati isegi ohtlikud. Just peegeldumisvastane kate tagab nendes olukordades selge nägemise.

Prilliläätse õhenduse indeksiks on 1.56. See tähendab, et lääts on kõrgtehnoloogiliselt toodetud õhemana kui tavaläätsed, mis omakorda tagab visuaalselt ilusama tulemuse suurte tugevustega läätsede puhul. Samuti on selline lääts kergem kui tavalääts.

Paketti mahuvad klaasid tugevustega + 6,00….- 6,00 cyl …-2 ni *

* kui Sinu silmadele vajaminevad prilliklaasid ei mahu ülaltoodud piiridesse, siis leiame kohapeal kõige sobivama personaalse lahenduse.

Registreeri end nägemiskontrolli siin:

Registreeru nägemiskontrolli