Rõõm Sind näha!

Pere Optika on pidevalt arenev Eesti pereettevõte, millel on 32 kauplust üle Eesti. Otsime alati oma sõbralikku perre uusi rõõmsameelseid töötajaid. Vaata ja loe siit meie kohta ning anna endast meile julgelt märku!

Pere Optika on südamega prillipood.

Prillipood, mille külastajad hoolivad iseenda ja oma lähedaste tervisest ning mida külastades avastavad, et Pere Optika on koht, kus nende silmade tervise eest siirast hoolt kantakse. Sõbralikud nõuanded, abivalmidus ning rahulikult ja kiirelt lahenduste leidmine klientide silma- ja väljanägemisega seotud trendiküsimustele ja vaevadele on märksõnad meie klienditeenindajatele ja optometristidele.

Pere Optika on kogu pere prillipood.

Pere Optika pingutab iga päev selle nimel, et meie poodidest avastaksid endale meelepärased optilised tarvikud kliendid vanusest ja hinnaklassist hoolimata. Meie juurest leiab nii mängimis- kui õppimisprille pere kõige pisematele; trendikaid ja noortepäraseid brände teismelistele; funktsionaalseid tööprille aktiivsele inimesele; prillimaailma tipptaset stiilsust hindavale kliendile; soodsaid variante lugemisprille vajavatele seenioritele ja palju muud igale maitsele. Pere Optikast leiavad kõik midagi meelepärast.

Pere Optika on kättesaadavaim prillipood.

Pere Optika kauplused asuvad üheksas maakonnas üle Eesti ja neis on tööl stiilitunnetusega müüjad, nobedate sõrmedega optikud ja terava silmaga optometristid. Meie juures saab professionaalset nõu läätsede ja klaaside kohta ning häid soovitusi kõige paremini sobiva prillipaari ostuks igas Eesti nurgas. Kliendi mugavamaks teenindamiseks on Pere Optika bränd kasvanud Eesti suurimaks prillipoodide ketiks, millel on 32 kauplust üle Eesti.

Töö iseloom

Müügikonsultandina saad Sa anda oma panuse klientide selge pilgu ja sära silmadesse toomises, pakkudes osavõtlikku ja professionaalset nõustamist ning aktiivset müüki. Lisaks lood ka esinduslikke väljapanekuid ning esitad aruandeid. Pere Optikas töötad Sa tuntud ja edukas Eesti ettevõttes, kus töötasu sõltub Sinu tulemustest. Sind ootavad meeldiv töökeskkond, sõbralik ja kokkuhoidev meeskond ning põhjalik väljaõpe. Pere Optika panustab Sinu arengusse läbi erinevate koolituste ja karjäärivõimaluste. Kui oled stiilitundega, omad klienditeeninduse kogemust ning suhtled hästi eesti keeles, siis sobid ideaalselt Pere Optika meeskonda. Töögraafiku saad valida vastavalt oma vajadustele ning võid töötada nii täis- kui osalise koormusega.

Optometristina saad Sa anda oma panuse klientide nägemisteravuse ja silmade tervise parandamises. Sinu rolliks on professionaalne nõustamine, nägemiskontrollide läbiviimine ja sobivate prilliklaaside ning kontaktläätsede valik. Sul on kaasaegsed töövahendid, toetav meeskond ning võimalus olla kursis uusimate nägemist toetavate lahendustega. Kui omad erialast kompetentsi, kogemust optomeetriavaldkonnas ning suhtled sujuvalt eesti keeles, siis oled ideaalne lisandus Pere Optika meeskonda. Töögraafiku saad valida vastavalt enda soovidele ning võid töötada täis- või osalise koormusega.

Vabad ametikohad Pere Optikas

Oftalmoloog Tallinnas

Osalise või täiskoormusega silmaarst Tallinnas

Optometrist Tartus

Täiskohaga optometrist Tartu kaupluses

Konsultant Tartus

Täiskohaga konsultant-klienditeenindaja Tartu kaupluses

Kandideeri ja uuri lisa

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

Meie pereliikmed Pere Optikast

Sigrid Lepson, optometrist-juhataja

“Töötan Pere Optikas mitmel põhjusel: Konkurentsivõimeline töötasu, paindlik töögraafik, sõbralikud ülemused ja kolleegid. Pidevalt arenev ettevõte!”

Ene Anton, klienditeenindaja

“Pere Optikas osatakse hinnata töötajaid. Hea töö eest vääriline tasu! Juhtkond ja kolleegid on sõbralikud, abivalmis ning toetavad. Oleme üks suur pere, Pere Optikas.”

Liilike Suurmõts, klienditeenindaja

”Pere Optikas meeldib mulle töötada sellepärast,et selles töös on põimunud füüsika, meditsiin, kaubandus ja mood. Mulle meeldib, et saan inimesi aidata ja meeldib näha tänulikke inimesi. Minu töö on olnud algusest peale väga põnev selle tõttu,et olen saanud liikuda erinevates kauplustes ja kasutada erinevate brändide infot. Pere Optika ongi üks suur ja tore pere,kus töötada on kindel!”

Eveli Kasak, klienditeenindaja

“Pere Optikas on toredad töökaaslased, head ülemused, hea tööaeg, ma tunnen oma tööd hästi. Samuti pakub töö ka huvitavaid väljakutseid ja pidevaid õppimisvõimalusi. Ma naudin vahetut suhtlemist klientidega ning sellest saadavat positiivset emotsiooni.”

Viktoria Sadovskyi, optometrist

“Töötan just Pere Optikas, kuna tunnen et olen osa “Pere Optika perest”, olen oma kollegidega saanud sôpradeks ja tunnen et meie optika ei seisa ühel kohal, vaid areneb ja see annab motivatsioon teha edasi koostööd.”

Soovid tulla küsida lisa või tulla tööle?
Võta julgelt ühendust Pere Optika juhatuse esimehe Jaaniga – personal@pereoptika.ee või helista 507 7775 .