Soodustused

myWorld kliendikaart

MyWorld kliendikaardiga registreeritud ostude pealt kogud 2% cashbacki ja 2,5 ostupunkti iga 100€ kohta. Ühe ostupunkti väärtus myWorld keskkonnas on keskmiselt 5€. Allahinnatud toodete pealt cashbacki ja ostupunkte ei arvestata.

Perekaart

Perekaart

Pere Optika on perega ostlemiseks parim koht ja koos Perekaardiga on uute prillide ost eriti soodne. Perekaardiga on nägemiskontroll endale ja/või tervele perele -50% ja prillide ostu korral täiesti tasuta! Uued prillid (raamid koos klaasidega) on 40% soodsamad, kõik päikeseprillid ja oma raami uute prilliklaaside tellimine on -15%!

Euroopa noortekaart

Euroopa noortekaart

Euroopa noortekaardi omanikud saavad kõikides Pere Optika prillipoodides iga täishinnaga ostu puhul -10% soodustust. Palun näita Euroopa noortekaarti enne ostu sooritamist.

ISIC kaart

ISIC kaart

ISIC kaardi omanikud saavad kõikides Pere Optika prillipoodides iga täishinnaga ostu puhul -15% soodustust. Palun näita ISIC kaarti enne ostu sooritamist.

Club One Kaart

Club One Kaart

Club One kaardi omanikud saavad kõikides Pere Optika prillipoodides iga täishinnaga ostu puhul -10% soodustust. Palun näita Club One kaarti enne ostu sooritamist.

Aitäh kaart

Aitäh kaart

Aitäh kaardi omanikud saavad kõikides Pere Optika prillipoodides iga täishinnaga ostu puhul -10% soodustust. Palun näita Aitäh kaarti enne ostu sooritamist.

Pereoptika kliendikaart

Kliendikaart

Pere Optika kliendikaart on nüüd Sinu ID-kaardiga ühenduses! Endiselt kehtivad soodustused ka vana kliendikaardi alusel, kuid soovi korral saab selle ümber registreerida. Kliendikaardi tegemine on kõigile tasuta! Teise ostu puhul on soodustus -10% ja iga järgneva ostu puhul -15% kogu kauba maksumusest, kui pole rakendatud mõnda teist kehtivat soodustust.