Nägemiskontroll perele

Teie silmade heaolu on meie siht!

Mis on pere nägemiskontroll?

Nägemiskontroll ehk rahvakeeles silmakontroll on uuring, mille käigus hinnatakse Teie nägemist, määratakse vajadusel prillid ja soovitatakse Teile sobivaid prilliklaase. Lisaks nõustatakse Teid silmade kuivuse, tervishoiu ja tööergonoomika osas.

Pere Optika ootab Teid nägemiskontrolli nüüd terve perega! Võtke kaasa vanaema-vanaisa, ema-isa, elukaaslane ja/või laps (alates 12 eluaastast) ning tulge kõik koos, sest nägemiskontrolli eest sel moel rohkem maksma ei pea. Terve perega prille tellides hoiate raha kokku ja enam ei lähe enam meelest, millal kellegi prillid ostetud said. Teenuse hind ei olene pereliikmete arvust. Tellige prillid tervele pere korraga ja tasuge nägemiskontrolli eest kokku vaid 10€!

Nägemiskontrolli palume tulla tervena ja puhanuna. Täpsema tulemuse saamiseks tuleks kontaktäätsed silmas eemaldada vähemalt 4 tundi enne nägemiskontrolli. Võimalusel palume kaasa võtta eelmised prillid või nende ostu andmed/retsepti. Perebroneeringu käigus ei määrata kontaktläätsi. Selleks palume broneerida “kontaktläätsede määramine”.

Just Teie silmadele

Pere Optika osavad optometristid teostavad nägemiskontrolle ja määravad kontaktläätsesid.
Nägemiskontrolliks kasutame tipptasemel ja silmade eripära kõiki peensusi kontrollivat tehnikat. Pakume sulle professionaalset nägemisuuringu teenust ja soovitame spetsiifiliselt Sinu silmadele sobivaid optika lahendusi.

Kuidas nägemiskontrolliks valmistuda?

  • Broneerige aeg nägemiskontrolli Teile lähimas Pere Optikas.
  • Juhul kui olete juba prillikandja, siis võtke kaasa kasutusel olevad prillid või viimane prilliretsept/ostukviitung.
  • Juhul kui kannate igapäevaselt kontaktläätsi, siis palume Teil neid vähemalt neli tundi enne nägemiskontrolli mitte kanda.
  • Proovige enne nägemiskontrolli tulekut korralikult välja puhata ja end haigustest terveks ravida. Sel moel saab Teie prilliretsept kõige täpsem.
  • Arvestage ühe inimese nägemiskontrolliks ca 15-30 minutit, sest lisaks silmade kontrollimisele antakse Teile ka lühike konsultatsioon, kuidas oma silmade ja prillide eest kõige tõhusamalt hoolt kanda.
  • Pere Optika optometristid hindavad laste nägemist alates 12.eluaastast ja vajadusel suunavad prilliretsepti väljastuse tarbeks silmaarstile edasi.