Nägemiskontroll perele

Sinu silmade heaolu on meie siht!

Mis on pere nägemiskontroll?

Nägemiskontroll ehk rahvakeeles silmakontroll on uuring, mille käigus hinnatakse Sinu nägemist, määratakse vajadusel prillid ja soovitatakse Sulle sobivaid prilliklaase. Lisaks nõustatakse Sind silmade kuivuse, tervishoiu ja tööergonoomika osas.

Pere Optika ootab Sind nägemiskontrolli nüüd terve perega! Võta kaasa vanaema-vanaisa, ema-isa, elukaaslane ja/või laps (alates 12 eluaastast) ning tulge kõik koos, sest nägemiskontrolli eest sel moel rohkem maksma ei pea. Terve perega prille tellides hoiate raha kokku ja enam ei lähe enam meelest, millal kellegi prillid ostetud said. Teenuse hind ei olene pereliikmete arvust. Telli prillid tervele pere korraga ja tasu nägemiskontrolli eest kokku vaid 10€!

Nägemiskontrolli palume tulla tervena ja puhanuna. Täpsema tulemuse saamiseks tuleks kontaktäätsed silmas eemaldada vähemalt 4 tundi enne nägemiskontrolli. Võimalusel palume kaasa võtta eelmised prillid või nende ostu andmed/retsepti. Perebroneeringu käigus ei määrata kontaktläätsi. Selleks palume broneerida “kontaktläätsede määramine”.

Just Sinu silmadele

Pere Optika osavad optometristid teostavad nägemiskontrolle ja määravad kontaktläätsesid.
Nägemiskontrolliks kasutame tipptasemel ja silmade eripära kõiki peensusi kontrollivat tehnikat. Pakume Sulle professionaalset nägemisuuringu teenust ja soovitame spetsiifiliselt Sinu silmadele sobivaid optika lahendusi.

Kuidas nägemiskontrolliks valmistuda?

  • Broneeri aeg nägemiskontrolli Sulle lähimas Pere Optikas.
  • Juhul kui oled juba prillikandja, siis võta kaasa kasutusel olevad prillid või viimane prilliretsept/ostukviitung.
  • Juhul kui kannad igapäevaselt kontaktläätsi, siis palume Sul neid vähemalt neli tundi enne nägemiskontrolli mitte kanda.
  • Proovi enne nägemiskontrolli tulekut korralikult välja puhata ja end haigustest terveks ravida. Sel moel saab Sinu prilliretsept kõige täpsem.
  • Arvesta ühe inimese nägemiskontrolliks ca 15-30 minutit, sest lisaks silmade kontrollimisele antakse Sulle ka lühike konsultatsioon, kuidas oma silmade ja prillide eest kõige tõhusamalt hoolt kanda.
  • Pere Optika optometristid hindavad laste nägemist alates 12.eluaastast ja vajadusel suunavad prilliretsepti väljastuse tarbeks silmaarstile edasi.