Silmaarsti vastuvõtt

Silmaarst ehk oftalmoloog on arst, kes tegeleb silmahaiguste ning nägemisega seotud häirete diagnostika, ravi ja jälgimisega. Pere Optika silmaarsti poole tuleks pöörduda prilliretsepti vajavatel kuni 13.a lastel, kaasuvate silmahaigustega klientidel või silmaarstile suunatud klientidel, kuid võtame vastu kõiki soovijaid.

Silmaarsti vastuvõtt

Silmaarst ehk oftalmoloog on arst, kes tegeleb silmahaiguste ning nägemisega seotud häirete diagnostika, ravi ja jälgimisega. Pere Optika pakub silmaarsti teenust Tartus Eedeni ja Kvartali Pere Optikates. Visiiti ei kompenseerita Haigekassa poolt ja tasutakse vastavalt hinnakirjale. Erakorraliste põletike, silmatraumade, järskude nägemishäirete või ägedate ja krooniliste haigustega tuleb pöörduda EMOsse!

Meelespea silmaarsti külastajale:

  1. Vastuvõtule tulles varu piisavalt aega. Tervete silmade puhul kulub silmade kontrolliks umbes 20–30 minutit. Juhul, kui tekib vajadus täiendavateks lisauuringuteks, siis arvesta kahekordse ajavaruga.
  2. Silmapõhjade või silma optilise süsteemi täiendavatel uuringutel kasutame pupilli laiendavaid silmatilku. Seepärast on Sinu nägemine mõni tund veidi udusem ja silmad võivad olla valgustundlikud, mistõttu ei ole soovitatav kohe autorooli istuda. Ereda päikese korral võta kindlasti kaasa ka päikeseprillid. Samuti võib mõneks tunniks olla häiritud lugemine ja töö arvutiga.
  3. Vastuvõtule tulles palume kaasa võtta kasutusel olevad prillid ja prilliretsept.
  4. Koosta nimekiri silmaravimitest, mida parasjagu kasutad.
  5. Kui Sul on enne arstivisiiti tekkinud palju küsimusi, on otstarbekas need üles kirjutada ja visiidile tulles kaasa võtta.