Teenused

Kui vajad nägemiskontrolli, kontaktläätsede konsultatsiooni või lahendust muudele prillidega seotud probleemidele, siis külasta Pere Optika professionaalseid ja väledaid optometriste. Pere Optikas pakutavad teenused aitavad Sinul oma prillide ja nägemise eest paremini hoolitseda.

Prillide määramine

Pere Optika osavad optometristid teostavad nägemiskontrolle ja määravad kontaktläätsesid.

Nägemiskontrolliks kasutame tipptasemel ja silmade eripära kõiki peensusi kontrollivat tehnikat. Kliendile pakutakse professionaalset nägemisuuringu teenust ja soovitatakse spetsiifiliselt Sinu silmadele sobivaid optika lahendusi.

Soovitame Sul nägemist kontrollimas käia iga kahe aasta tagant. Me saame Sind abistada oma silmade tervise eest hoolitsemises, aga esimese sammu väärt silmanägemise suunas saad Sa ise astuda.

Silmarõhu mõõtmine

Silmarõhu mõõtmine on silmade tervishoiu seisukohalt ülioluline protseduur, sest nii on võimalik ennetada ja ära hoida glaukoomi ehk rohekae teket.

Algava glaukoomi esmaseks tunnuseks on silmasisese rõhu tõus, mis surub kinni silmapõhjas asuvad võrkkesta toitvad veresooned ning nägemisnärvi kiud. Kahjuks aeglast silmasisese rõhu tõusu inimene ei tunne ja märkab nägemise kahjustumist alles siis, kui suur osa pöördumatust kahjustumisest on juba toimunud. Järsu glaukoomihoo korral aga langeb inimese nägemisteravus märgatavalt ja silma lööb tugev valu. Järsu glaukoomihoo puhul soovitame pöörduda nii kiiresti kui võimalik erakorralise meditsiini poole.

Silmarõhu mõõtmiseks kasutavad meie optometristid Topconi mittekontaktset ja ICare’i kontaktseid silmarõhu aparaate. Kui soovid silmarõhku mõõta, siis uuri, kas Sinule lähimas kaupluses teostatakse sillmarõhu mõõtmist.