Vogue prillid caid 99€

Pere Optika kauplustes ja e-poes on suur Vogue Eyewear kampaania!

Vali endale suurepärase hinnaga stiilsed ja mugavad Vogue Eyewear raamid ja saad need koos õhendusega peegeldusvastase kaitsega klaasidega vaid 99€ eest!

Suur Vogue Eyewear kampaania Pere Optika kauplustes! Avasta enda stiil koos Vogue prillidega – saad raamid koos õhendatud ja peegeldusvastase kattega prilliklaasidega vaid 99€ eest!
(1.56  õhendusega ja tugevustega +4.0D/-4.0D, cyl -2.0D)

Mai on just see aeg, mil meie stiilne Vogue Eyewear ootab sind, et lisada sära ja elegantsi sinu pilgule. Kui otsid täiuslikke prille, mis rõhutavad sinu isikupära ja sobivad su elustiili, siis astu sisse Pere Optika kauplusse ja leia enda jaoks võrratud Vogue Eyewear prilliraamid koos prilliklaasidega vaid 99 euro eest!

Ole julge, ole enesekindel ja väljenda oma ainulaadset stiili Vogue Eyeweariga. Olgu sul soov elegantse ja kaasaegse Fine Line kollektsiooni või muretu šarmika Ritual kollektsiooni järele – meie valik pakub midagi igale stiilile ja isiksusele.

Astu sisse meie kauplusesse ja lase oma silmadel rääkida lugu stiilist, elegantsist ja isikupärast! Ootame sind Pere Optika kauplustes!

– Prilliraamidega on kaasas Vogue prillitoos ja mikrokiud puhastuslapp
– Vogue Eyewear kuulub 1961 aastal Itaalias asutatud Luxottica Groupi, mis on maailma suurim prillitootja
– Prilliraamid on toodetud Itaalias
– Raamidel on 2 aastat pretensioonide esitamise aeg

Kui Teie viimasest nägemiskontrollist on möödas rohkem kui 6 kuud või Te pole oma prilliretsepti õigsuses veendunud, siis soovitame eelnevalt nägemist kontrollida. Ootame Teid terve perega, teenuse hind sellest ei muutu!
Broneerige aeg kohe siin!