Kaitske oma silmi kahjuliku sinise valguse eest!

Ekraanidelt kiirgav sinine valgus väsitab nägemist, häirib und ja võib kahjustada ka silmapõhja rakke.

Sinise valguse kaitsega prillid, tuntud ka kui nutiprillid, arvutiprillid ja sinise valguse prillid, on mõeldud Teie silmi hoidma. Nii koolis kui ka tööl puutume aina rohkem kokku arvuti ja nutiseadmete ekraanidega. Need kiirgavad kahjulikku sinist valgust, mis väsitab nägemist, häirib und ja võib kahjustada ka silmapõhja rakke. Kaitske oma silmi ja nautige teravat nägemist parima hinnaga!

Tutvuge meie mitmekesise Feel Good raamivalikuga siin, valige meelepärased ja saate kaasa õhendatud Blue420 prilliklaasid. Need on parim kaitse Teie silmadele, kuna peavad kinni kuni 95% kahjulikust kiirgusest, lastes samas läbi 85% kasulikku sinist valgust. Lisaks blokeerivad nad 100% UV-kiirgust ega moonuta värve!

0-klaasidega prillidega saadame kiirelt ja mugavalt Teile lähimasse pakiautomaati.

Kui soovid tugevustega klaasidega sinise valguse kaitsega prille, siis vali sobilikud raamid ning märgi vajalikud tugevused tellimuses. Tugevustega klaasidega prillide hinnad algavad 99€

Kui nägemiskontrollist on möödas üle 6 kuu või Te pole oma retsepti õigsuses veendunud, siis broneerige endale lähimasse kauplusesse ka nägemiskontroll. Ootame Teid terve perega!