Ekraanidelt kiirgav sinine valgus väsitab nägemist, häirib und ja võib kahjustada ka silmapõhja rakke.

Sinise valguse kaitsega prillid, tuntud ka kui nutiprillid, arvutiprillid ja sinise valguse prillid, on mõeldud Sinu silmi hoidma. Nii koolis kui ka tööl puutume aina rohkem kokku arvuti ja nutiseadmete ekraanidega. Need kiirgavad kahjulikku sinist valgust, mis väsitab nägemist, häirib und ja võib kahjustada ka silmapõhja rakke. Kaitse oma silmi ja naudi teravat nägemist parima hinnaga!

Tutvu meie mitmekesise Feel Good raamivalikuga siin, vali meelepärased ja saad kaasa õhendatud Blue420 prilliklaasid. Need on parim kaitse Sinu silmadele, kuna peavad kinni kuni 95% kahjulikust kiirgusest, lastes samas läbi 85% kasulikku sinist valgust. Lisaks blokeerivad nad 100% UV-kiirgust ega moonuta värve!

0-klaasidega prillid saadame kiirelt ja mugavalt Sulle lähimasse pakiautomaati.

Kui soovid tugevustega sinise valguse kaitsega prille, siis vali sobilikud raamid ning märgi vajalikud tugevused tellimuses. Tugevustega klaasidega prillide hinnad algavad 99 eurost.

Kui nägemiskontrollist on möödas üle 6 kuu või Sa pole oma retsepti õigsuses veendunud, siis broneeri endale lähimasse kauplusesse ka nägemiskontroll. Ootame Sind terve perega!