Kevad on siin – aeg uueks pilguks koos Pere Optikaga!

Kevad toob uued trendid ja Pere Optika kutsub sind koos perega avastama meie kevadist prilide valikut!

Olgu sul vaja uusi priliraame või kvaliteetseid prilliklaase, meie juures leiad mõlemad 50% soodustusega. Valik raame tuntud brändidelt nagu Ray-Ban, Vogue, Versace, Pierre Cardin, Boss ja paljud teised koos ühe-ja mitmevaateliste, isetumenevate ning sinise valguse kaitsega priliklaasidega on suurepärase hinnaga sind ootamas. Käes on ideaalne aeg, et hoolitseda oma nägemise ja lähedaste heaolu eest. Vali endale ja oma perele prillid, mis mitte ainult ei paranda nägemist, vaid toovad esile igaühe isikupära. Astu läbi lähimast Pere Optika kauplusest ja lase meie asjatundlikul personalil aidata teil leida täiuslikud prillid, mis muudavad teie kevade eriliseks ja stiilseks.

Kampaania soodustus kehtib raamide ja klaaside koosostul kõikidele raamidele ja kõikidele BOD Lenses klaasidele, tutvu täpsete tingimustega kaupluses.

Kui Teie viimasest nägemiskontrollist on möödas rohkem kui 6 kuud või Te pole oma prilliretsepti õigsuses veendunud, siis soovitame eelnevalt nägemist kontrollida. Ootame Teid terve perega, teenuse hind sellest ei muutu!
Broneerige aeg kohe siin!