Jõulukampaania kogu pere prillipoes!

Pere Optika kutsub sind avastama imelist pühademaagiat selge pilguga. Meie usume, et hea nägemine on parim kingitus, mida endale või lähedastele jõuludeks teha saad.

Saabuvate pühade puhul on kõikides Pere Optika kauplustes suurepärane pakkumine – vali lemmikud prilliraamid ja kvaliteetsed BOD Lenses prilliklaasidning otusta ise, et kumma neist saad 50% soodsamalt! Oleme valmis sind ja su perekonda aitama kõikides meie 33 kaupluses üle Eesti. Astu sisse meie maagilisse maailma, kus on mitmekülgne ja lai valik ning meie professionaalsed teenindajad ja optometristid aitavad sul leida just selle õige paari, mis sobitub ideaalselt sinu elustiili ja isiksusega.

Detsembrikuu pole mitte ainult kingituste andmise aeg, vaid ka enda ja lähedaste eest hoolitsemise aeg. Vali selge nägemine, mis annab võimaluse näha maailma veelgi kaunimana. Külasta lähimat Pere Optika kauplust, koge professionaalset teenindust ning leia need täiuslikud prillid, mis teevad jõuludest säravamaid hetki.

Kampaania soodustus kehtib raamide ja klaaside koosostul kõikidele raamidele ja kõikidele BOD Lenses klaasidele, tutvu täpsete tingimustega kaupluses.

Kui Teie viimasest nägemiskontrollist on möödas rohkem kui 6 kuud või Te pole oma prilliretsepti õigsuses veendunud, siis soovitame eelnevalt nägemist kontrollida. Ootame Teid terve perega, teenuse hind sellest ei muutu!
Broneerige aeg kohe siin!