Ole särav ja silmatorkav uute stiilsete prillidega!

Aprill on just kõige õigem aeg uued prillid valida – Pere Optika kauplustes on SUUR allahindlus optiliste prillide raamidele kuni 80%! Haara kaas oma partner, sõber või pereliige ja tule läbi lähimast kogu pere prillipoest.

Eksklusiivsed brändid, erakordsed soodustused: Meie valikus on kõik, alates tipptasemel disaineritest kuni trendikate uute tulijateni – Versace, Dior, Boss, Armani, Ray-Ban, Tommy Hilfiger, Joseph Ribkoff, Ana Hickmann, JP, Pierre Cardin, Barnes, Timex, Davidoff, Menrad, Jaguar, Joop, Enni Marco, Guess, Vogue, Oakley, Michael Kors, Gucci, Carrera,  La Matta, CocoSong, Tokio, Collando, Bulget, Polar, Polaroid, Centrostyle, Oliver, Wave, Your Face, Feel Good, Peachtree, Capri, Versalles, Nicole Studio, Marilla Matinee! Olgu teie stiil klassikaline, moodne või julgelt ainulaadne, meil on midagi igaühele.

Optiliste raamide soodustused kehtivad tavahinnaga klaaside ja raamide koosostul! Kampaania täpsete tingimustega saad tutvuda kaupluses kohapeal.

Oma silm on kuningas – tule lähimasse 33-st Pere Optika kauplusest uusi prilliraame proovima. Kui Sinu viimasest nägemiskontrollist on möödas rohkem, kui aasta, broneeri optometristi aeg siin! Ootame Sind kogu perega!