Tule juba täna Pere Optika kauplusesse – meilt leiavad endale mugavad ja kvaliteetsed prillid nii suured kui väikesed prillikandjad.

November on just õige aeg uued prillid valida – Pere Optika kauplustes on SUUR allahindlus optiliste prillide raamidele kuni 80%! Ära lükka nägemist edasi ja tule läbi lähimast kogu pere prillipoest.

Soodustused on paljudele brändidele – Versace, Dior, Boss, Armani, Ray-Ban, Tommy Hilfiger, Joseph Ribkoff, Ana Hickmann, JP, Pierre Cardin, Barnes, Timex, Davidoff, Menrad, Jaguar, Joop, Enni Marco, Guess, Vogue, Oakley, Michael Kors, Gucci, Carrera,  La Matta, CocoSong, Tokio, Collando, Bulget, Polar, Polaroid, Centrostyle, Oliver, Wave, Your Face, Feel Good, Peachtree, Capri, Versalles, Nicole Studio, Marilla Matinee!

Optiliste raamide soodustused kehtivad tavahinnaga klaaside ja raamide koosostul! Kampaania täpsete tingimustega saad tutvuda kaupluses kohapeal.

Oma silm on kuningas – tule lähimasse 33-st Pere Optika kauplusest uusi prilliraame proovima. Kui Sinu viimasest nägemiskontrollist on möödas rohkem, kui aasta, broneeri optometristi aeg siin! Ootame Sind kogu perega!

BRONEERI AEG NÄGEMISKONTROLLI