Miru 1 Day kontaktläätsed

Naudi selge nägemise vabadust ja mugavust Miru 1 Day kontaktläätsedega. Jaapani firma Meniconi poolt väljatöötatud ühekordselt kasutatavad asfäärilised kontaktläätsed sisaldavad ainulaadset HEMA-GMA materjali, mis tõmbab ligi veemolekule, soodustades maksimaalset märguvust ja vastupidavust.

Läätsematejali molekulaarstruktuur jäljendab Sinu pisarakile limaskestas leiduvate oligosahhariidide struktuuri, säilitades loomulikku keskkonda tagades iga kord mugava kandmise.

Selge nägemise tagab asfääriline disainile, mis suunab valguskiired silma õigesse fookuspunkti. Miru 1 Day kontaktläätsedega muutub kontaktläätsede kasutamine imelihtsaks.

Ostes 30 läätse, saab lisaks 12 läätse tasuta!

Pere Optika epoest saad mugavalt vaid paari klikiga tellida kontaktläätsed lähimasse pakiautomaati. Samuti võid igas kaupluses tellida Miru 1 Day kontaktläätsed soovitud koguses kohapeale ning küsida optometristil nõu nende kasutamisel. Kui soovid kohe läätsed kätte saada, astu läbi Tallinnas Stock Pere Optika, Pärnu Keskuse Pere Optika ja Tartus Kvartali Pere Optika kauplusest.

Kõige õhem pakend

Miru 1 Day läätsed on puhtamad ja kergemini käsitsetavad tänu innovatiivsele, vaid 1 mm paksusele pakendile, millest saad läätse kätte kohe õigetpidi jättes läätse sisepinna mustuse, rasu ja mikroobivabaks. Läätsepakend on valmistatud keskkonnasäästlikust taaskasutatud materjalist.

Kuni 80% vähem pakendit

Peale mugava õhukese pakendi mugavuse on sellel ka mitmeid keskkonnasõbralikke eeliseid. Miru 1 Day-ga kasutad kuni 80% vähem pakendimaterjali võrreldes traditsioonilise kontaktläätsede pakendiga. Lisaks on säilituskarp valmistatud taaskasutatud plastikust, võimaldades  läätsekandjal panustada paremasse keskkonda.

Puhtamad ja Hügieenilisemad

Kui avad pakendi, on läätse välispind alati ülespoole suunatud. See kõrvaldab segaduse läätse orientatsiooni osas ja vähendab vajadust puudutada läätse sisepinda, muutes vähem tõenäoliseks rasu või kahjulike mikroorganismide sattumise läätse ja kandja silma vahele.

Vähem Kiudude Saastumist
Isegi põhjaliku kätepesu järel võivad käterätikute kiud olla potentsiaalne läätse saastumise allikas. Kui kiud kleepub läätse sisepinnale, ei suuda pisarad seda sageli loputada, põhjustades läätse ebamugavust ja silmade ärritust. 1day Flat Pack läätsedega on selline saastumine tõenäolisemalt piiratud välispinnaga, kus kiud saab pilkumisega hõlpsasti lahti saada.

Miru 1 Day kontaktläätsed pakuvad sulle puhtamat ja hügieenilisemat läätsekogemust, kus sinu silmade tervis on esmatähtis. Tee oma silmadele teene ja proovi Miru 1 Day läätsesid juba täna.

Miru 1 Day kontaktläätse omadused

  • BC: 8.60
  • DIA: 14.20
  • Hapniku läbilaskvus: 19 Dk/t
  • Veesisaldus: 57%
  • Materjali tüüp: Hüdrogeel
  • Läätse kandmisrežiim: üks päev
  • Läätse kumerus: 8.6
  • Läätse diameeter 14.2
  • Pakendi suurus: 30 kontaktläätse

Astu Miru 1 Dayga selge ja mugava nägemise maailma!