Vaata maailma läbi ajatult klassikaliste Pierre Cardini prillide!

Pere Optikas saad Pierre Cardin prilliraamidega TASUTA õhendatud ja sinise valguse kaitsega BOD Blue 420 prilliklaasid

Suurepärane pakkumine Pierre Cardini prilliraamidele Pere Optika kauplustes! Ajatu kollektsioon funktsionaalse disainiga prilliraame, mida iseloomustavad hästi viimistletud detailid ja selge isikupära on sind kogu pere prillipoodides ootamas koos TASUTA klaasidega!

Juba 1953 oma esimese naistekollektsiooni loonud Pierre Cardin on moemaailma raputanud korduvalt ja teeninud oma töö eest auhindu üle maailma. Seitsmekümnendate alguses ei piisanud talle harilikest, kuldsetest või musta värvi prilliraamidest. Tema visoon tõi värsked raamide kujud ja julged värvid, mis muutsid moesuunda ning on äratuntava disainiga tänaseni.

Iga Pierre Cardini prilliraamide detail väljendab ainulaadset iseloomu ja ajatut stiili. Need kvaliteetsed ja viimistletud prillid lisavad teie välimusele moodsa  ja esmaklassilise luksuse ilme. Need optilised prillid on õige valik igas vanuses inimesele, kes peab lugu kvaliteedist ja stiilist.

Just praegu on Pere Optika kauplustes kampaania – Pierre Cardini prilliraamidega saad TASUTA BOD Blue420 prilliklaasid.

(1.56  õhendusega ja tugevustega +4.0D/-4.0D, cyl -2.0D)

Erinevad ekraanid muutuvad igapäevaselt aina suuremaks osaks meie elust. Need teevad meie elu märkimisväärselt mugavamaks, kuid miinuspoolena kiirgavad need kahjulikku sinist valgust.  Seda seostatakse silmade kiire väsimuse, peavalu, halvenenud unekvaliteedi ja veel mitmete teiste terviseprobleemidega.

BOD Blue420 prilliklaasidel on uuenduslik materjal, kus sinise valguse kaitse ei ole kattena klaasi peal, vaid materjali sees. Nii blokeerib see kuni 95% kahjulikust, kuni 420 nm lainepikkusega sinise valguse kiirgusest ja on pea olematu värvitoonide moonutusega. Samuti annavad need prilliklaasid 100%-lise kaitse kahjuliku UV kiirguse vastu, samas lubades läbi kuni 85% meile kasulikust sinisest valgusest. Astu läbi lähimast kauplusest ja meie teenindjad näitavad sulle kohapeal, kuidas BOD Blue420 prilliklaasid toimivad.

Kui Sinu viimasest nägemiskontrollist on möödas rohkem kui 6 kuud või Sa pole oma prilliretsepti õigsuses veendunud, siis soovitame eelnevalt oma nägemist kontrollida. Ootame Teid terve perega, teenuse hind sellest ei muutu!
Broneerige nägemiskontrolli aeg kohe siin!