Vaata maailma läbi ajatult klassikaliste Pierre Cardini prillide!

Pere Optikas saad Pierre Cardin prilliraamidega TASUTA 1.56 õhendusega ja peegeldusvastase kattega prilliklaasid!

Suurepärane pakkumine Pierre Cardini prilliraamidele Pere Optika kauplustes! Ajatu kollektsioon funktsionaalse disainiga prilliraame, mida iseloomustavad hästi viimistletud detailid ja selge isikupära on sind kogu pere prillipoodides ootamas koos TASUTA klaasidega!

Juba 1953 oma esimese naistekollektsiooni loonud Pierre Cardin on moemaailma raputanud korduvalt ja teeninud oma töö eest auhindu üle maailma. Seitsmekümnendate alguses ei piisanud talle harilikest, kuldsetest või musta värvi prilliraamidest. Tema visoon tõi värsked raamide kujud ja julged värvid, mis muutsid moesuunda ning on äratuntava disainiga tänaseni.

Iga Pierre Cardini prilliraamide detail väljendab ainulaadset iseloomu ja ajatut stiili. Need kvaliteetsed ja viimistletud prillid lisavad teie välimusele moodsa  ja esmaklassilise luksuse ilme. Need optilised prillid on õige valik igas vanuses inimesele, kes peab lugu kvaliteedist ja stiilist.

Just praegu on Pere Optika kauplustes kampaania – Pierre Cardini prilliraamidega saad TASUTA peegeldusvastase kattega prilliklaasid.

(1.56  õhendusega ja tugevustega +4.0D/-4.0D, cyl -2.0D)

Kui Sinu viimasest nägemiskontrollist on möödas rohkem kui 6 kuud või Sa pole oma prilliretsepti õigsuses veendunud, siis soovitame eelnevalt oma nägemist kontrollida. Ootame Teid terve perega, teenuse hind sellest ei muutu!
Broneerige nägemiskontrolli aeg kohe siin!